E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretsiz arkadaşlık ilanları

ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK İLANLARI

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Karşılıksız sevmek yalnızca onlarda vardır…Her yiğidin harcı değil…Yalandan sevmek nedir ki sanki…Herkes yalandan sever…Ben de yalandan sevebilirim seni…Kolay iş… Sen bir de yürekten sevmeyi denesene…Bakalım benim gibi acılara göğüs gerebilecek misin…Bakalım pes etmemeyi becerebilecek misin…Hiç sanmıyorum biliyor musun…Benim yerimde olsan ne olur biliyor musun…Ağlamak istersin, yapamazsın… Bitsin artık dersin, bitmez…Nefret edersin…Nefret ettiğin kadar delice seversin…Ama çare yoktur…Bence sen bunlara zaten dayanamazdın…Yürekten sevmediğin de isabet olmuş… Zaten yürekten sevenler sevdiğinin üzülmesine de dayanamazlar biliyor musun…İşte budur yürekten sevmek ve öyle göründüğü gibi de kolay değildir…Unutma bunu…

ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK İLANLARI

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Verilen söz hayal kurdurur sadece, mutlu etmeye yetmez... Mutluluk sözünü yutanla değil ne olursa olsun sözünü tutanla yaşanır. Sadece karşına çıkan düşmanı yenebilirsin, arkandan geleni değil... Yalandan kim ölmüş derler de, ölenin kişilik olduğunu hiç düşünmezler.
ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK İLANLARI

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Edindiğin bilgiler, giysilerine benzememeli, sen yıkanırken akıp gitmemeli. Bak şu çeşmenin haline su içecek tası yok. Kırma insan kalbini yapacak ustası yok. İnsan parasını kalbine değil, kasasına koymalı; keza sarayını gönlüne değil, arsasına kurmalıdır… Yakınlık, uzaklıktan daha sıkıntılıdır. Çünkü her yakınlıkta kaybetme korkusu, uzaklıkta ise kavuşma ümidi vardır… Her şey geçmişte kalıyor, ama hiçbir şey geçmiyor! Efendi olacaksın ilk önce bakışınla, sonra gülüşünle, sonra da dilinle. Hiçbirini yapamıyorsan yüzleşeceksin yalnızca! Kendinle! Önce umut verilir, sonra unut denilir.
Benzer sayfalar