E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretsiz arkadaşlık siteleri forum

ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ FORUM

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. İşte karşımdasın. Başımı kaldırıp sana bakıyorum. Bakışıyoruz. Gözlerinin koyuluğuna vuruluyorum. Karanlığında apaydınlık oluyorum. İçime serinlik veriyor varlığın. Gözlerin anlamlı gözlerin ılık gözlerin taze gözlerin gözlerim oluyor gözlerim gözlerin. Bakışlarında tüm dünyanın güzelliği okunuyor. Bana tüm dünyanın güzelliğini verseler senin gözlerinin güzelliğine değişmem. Gülümsüyorsun. Dudaklarındaki tebessüm tüm yüzüne yansıyor. Gözlerine de tabii. Bu tebessümle yaşama tekrar doğduğumu hissediyorum. Susuyoruz bir zaman. Sana bakıyorum seni görüyorum. Vazgeçiyorum sözcüklerden. Sözcükler bu anı bozabilir diye korkuyorum. Konuşmuyorum. Seni seyrediyorum. Senin başını eğip te düşündüğün bir zaman. Düşünceliliğinde seni seyrediyorum. Geldin geldin işte. Geldin ve gecemin yalnızlığını böldün. Gecemin güneşi oluverdin…

ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ FORUM

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Bize yakın olması gereken insanlara uzak şehirler hiç yakışmıyor. Allah kimsenin iyi zannettiği birinin kötü olduğunu anlayacak kadar tanımasına izin vermesin, amin. İnsanın çirkinliğini yüzü değil, kişiliği belli eder. Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçeceği önemlidir.
ÜCRETSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ FORUM

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Stratejilerinizi ve taktiklerinizi değiştirin, prensiplerinizi asla. Çocuklarımızın ayaklarına bile gösterdiğimiz özen ve bakımı kafalarına göstermiyoruz. Ayaklarına uygun olsun diye, pabuçlarını ısmarlama yaptırıyoruz. Acaba, kafalarına uygun okulları ne zaman yaptıracağız. Bir insan yüzde yirmi okumakla, yüzde seksen sohbetle yetişir. Hiç kimse vazgeçilmez değildir, vazgeçtiklerim bunu iyi bilir. Birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene. Cahil insan davul gibidir. Sesi çoktur fakat içi boştur! Aşk, Namaz kılmaya benzer, niyet ettikten sonra etrafa bakılmaz!
Benzer sayfalar