E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretsiz bayan arkadaşlık siteleri

ÜCRETSİZ BAYAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Arkadaş siteleri erkek, "kız" ve "kadın"ların birbirlerini tanımaları için sunulan bir oluşumdur. Peki, arkadaşlık nedir, nasıl olmalıdır? Arkadaşlık fedakârlıktır, iyi gününden çok kötü günün de yanında olmaktır. Onu anlamak, dinlemektir. Gerçek hayatta bunlar zaten hayatımızda olağan şeyler. Karşılıklı oturup konuşmak, sohbet Çapkın etmek, daha yakın olmak bir nevi avantajdır bize. Çünkü gerçek hayatta ki arkadaş her çevreden olabilir iş çevresi, okul çevresi, "arkadaş" ortamının kendi çevresi. Bu bayan içinde erkek içinde geçerli bir durumdur. Ücretsiz bayan arkadaşlık siteleri'nde de nasıl ki her çevreden "arkadaş","sevgili","manita" edinebiliyorsak, erkeklerde bayan arkadaşlık siteleri'ne ücretsiz olarak giriş yaparak bu hizmetten yaralanabilir. Genellikle bekâr erkeklerin arkadaş, dost, sevgili, eş aradığı bu ücretsiz arkadaş bulma siteleri'nde yeni başlangıçlar ve hayatında yeni sayfalar açmak için fırsattır. Arama kriterleri genellikle kendi yaşına uygun, olabilirse aynı şehirde, yaşamayı seven, hayata pozitif bakan, bazen tesettürlü diye bile kriter koyabiliyorlar. Bekâr erkeklerin bayan arkadaş siteleri ne girme amaçlarının en büyük etkeni evlilik amaçlı. Yeni bir bayan ile tanışıp, onu tanımaya çalışmak eğer kişiliğine ve karakterine uygunsa ileriye yönelik evlilik planı yapmak. Diğer bir girme amaçları ise güzel bir arkadaşlık, ilişki kurmak. Bir erkek'in bir bayanla arkadaşlığı, dostluğu çoğu zaman iki bayanın ya da çoğu zaman iki erkeğin "arkadaşlığı", dostluğundan daha sıkıdır. Bazen iki "bayan" arasında kavga, kıskançlık olabilir ya da iki erkek arasında anlaşmazlıklar çıkabilir.

ÜCRETSİZ BAYAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Bir bayan ile ilişki kurmak ile bir erkeğin arkadaşlığı, dostluğu arasında kıskançlık söz konusu olmaz fazla. Fikir alışverişleri, yardımlaşma aralarında daha çok olur. Böylelikle sağlam temeller daha sıkı atılmış olur. Erkek ile bayan arkadaş dost olmaz tezi de böylelikle çürütülmüş olur. Girilen arkadaşlık siteleri'nde hep bir tereddüt olur insanların kafasında; ne kadar "güvenilir" olabilir diye. Güven çok göreceli bir kavramdır, siz iyi iseniz herkes iyidir bu tabiri unutmayın ve nasıl davranırsanız karşı tarafta aynı şekilde davranır. Bazı olumsuz düşünceler ya da davranışlar sizi etkilemesin sonuçta beş parmağın beşi bir değil ve herkesi aynı kefeye koymak hata olur. Sanal âlem bile olsa karşı karşımızdakinin de bir erkek,kız veya dul kadın olduğunu unutmamak gerekir. Kendimize karşı nasıl davranış bekliyorsak aynı davranışı karşı tarafa göstermeyi de biz bilmeliyiz.
ÜCRETSİZ BAYAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Erkeklerin "bayanlarla" tanışıp, arkadaş, sevgili, manita olarak ileriye yönelik düşünmesine vesile olan ücretsiz bayan arkadaşlık sitesi çoğu zaman evlilikle sonuçlanabiliyor. Buna birçok kez şahit olmuşuzdur ünlülerin bile birçoğunun "arkadaşlık siteleri"nde tanışıp evliliğe gittiklerini biliyoruz. Yani sonuçta ücretsiz arkadaşlık siteleri'nde her an her şey olabilir. Kullanacağınız en büyük avantaj ücretsiz olması ve yeni arkadaşlıklar kurdurması. Arkadaşlık, dostluk güzel bir görecedir birilerinin her an yanınızda olduğunu bilmek onu hissetmek o güveni almak anlatılmaz bir duygudur. Nasıl ki açlık hissettiğimiz de kendimizi doyurmaya çalışırız manevi yönden de eksiklik hissettiğimiz de kendimizi arkadaş dostla doyururuz. Erkeklerin gerçek hayatta belki kız arkadaş bulma seçeneği sanal âlemde ki kadar başarılı olamayabilir kendini ifade edemez, yüz yüze gelince heyecanlanır ama sanal âlemde yazışarak hem düşüncelerini tam anlamıyla ifade eder hem de kafasında daha rahat bir şekilde analiz yapabilir. Alınacak önemli kararlarda böylelikle daha sağlam olur. Ücretsiz bayan arkadaşlık siteleri bir nevi erkeklerin kanayan yarasına çare olmuştur ve kendilerine öz güvenleri için zeminler hazırlamıştır böyle bir imkân varken değerlendirmek ve hayata geçirmek en doğru karar olacaktır güzel olaylara ve güzel dostluklara vesile olması dileği ile.
Benzer sayfalar