E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretsiz mesajlaşılan arkadaşlık siteleri

ÜCRETSİZ MESAJLAŞILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. seni yakınken özledim ama neşanstırki bende ki göremedim tam vazgectim demiştim kendime kendimi kandırmışım senden başka diyar yok bana bana senin olmadıgın bir yer bir diyar söle oraya gidiyim söyle Bir iki dakada olsada göreyim seni belki selam verirsin belki iki laflarıs die göreyım seni suyum ısınsın biras korksun korku nedir bilmeyen yüregim şu yüregime su serpilsin sevgilim İki dakada olsa o eski yaraya o vurgun yemiş o kurşunlara gelmiş yüregimin sızısı dinsin iki dakada olsa olsun sevgilim bu yara öldürdü beni biliyorum seni sevmek iki nefes kadar kısa belki hata belki adamın kendini kaptırması ama olsun yüreğim sana kapılsın sana deyer senin hasretin cesurca sölüyorum öle atıp tutmuyorum diyerleri gibi ölüme deyer sana sölüyorum ki seni seviyorum yüzüm gülmedi gerçekten öle adam gibi bir daha yüreğim sana kurban giti acını hastalığını hasretini çekiyorum..

ÜCRETSİZ MESAJLAŞILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Önemli olan baktığının ne olduğu değil, senin nasıl gördüğündür. Çünkü hangi niyetle bakarsan, öyle görürsün. Ayaktan önce yürek kaymış; Yoldaki buzun suçu ne! Kimseye bana zarar verebilecek kadar yakın olmamam gerektiğini öğreniyorum yine.
ÜCRETSİZ MESAJLAŞILAN ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Birilerinin mutluluğunu yazmak için kalem olamıyorsan, bazılarının hüznünü kaldırmak için hoş bir silgi olmayı dene. Cahil insan davul gibidir. Sesi çoktur fakat içi boştur! Aşk, Namaz kılmaya benzer, niyet ettikten sonra etrafa bakılmaz! Biraz insan ol diyeceğim ama senide zor durumda bırakmak istemiyorum. Niçin mi fikir değiştiriyorum..? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim kölesi değil.. İkı şey yıkar insanı dostundan gelen ihanet, düşmanından gelen merhamet! Evet! Bende iki yüzlüyüm. Önünde gülüp arkandan ağlıyorum. Bazen ilk görüşte bilirsin, o insan senin kaderindir. Bazen bir ömür ararsın, bulunmaz.
Benzer sayfalar