E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
ücretsiz üyeliksiz arkadaşlık siteleri

ÜCRETSİZ ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Aşk kalbe ait Dile gelmez bundan sonra Gözler hüzne ait Gözyaşları akmaz artık Yıllarca bekleyen ruhum Şimdi çözülüyor yollarında Çok bekledim gelmeni Bir haber uçurup gel demeni Karanlık bir geçmiş ardımda Yılların kaybı var hatıralarda Ellerim ellerine bir kez bile değmeden Gözlerim gözlerine dalıp gitmeden Nefesin nefesime karışıpta doyasıya içime çekmeden Bir tek söz bile senden işitmeden Ölürse eğer bir gün bu beden Hala seni sevecek ve bekleyecek Sevgilerin en güzeli var yüreğinde Aşka ait kalbi senle dolu her bir köşesinde

ÜCRETSİZ ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Bu hayatta, her şeyinizi kaybedebilirsiniz... Ama merhametinizi asla kaybetmeyiniz. O size insan olduğunuzu hatırlatacaktır. Bedenini bir şekilde ısıtıyorsunda, ruh ne yaparsan yap buz gibi kalıyor. Size her yaptığını söyleyen, güven veren, sizden habersiz bir şey yapmayan biri mi var? Onunla hala evlenmediysen kafana tüküreyim.
ÜCRETSİZ ÜYELİKSİZ ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Bakma cahilin sözüne bilse iyisini söyler. Ağlamaktan korkma! Zihindeki ıstırap veren düşünceler gözyaşı ile temizlenir. Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır. Başarı insana belki çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir. Hayatın kurallarını değiştirebilecek kadar güçlü değilim, ama kurallara boyun eğmeyecek kadar güçlüyüm. Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen; O basit bir insandır. Öğret! Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır, uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: o akil insandır. Takip et. Yanlış olmaktansa, yanılmış olmak daha makbul!
Benzer sayfalar