E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
uluslararası arkadaşlık siteleri

ULUSLARARASI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Sahipsiz bir mavi balon gibi gözlerim.Yalnızlıktan alıntı yapılmış bir sayfaya düşülen dipnot gibi darmadağın içimdeki çocuk..Uçsuz bucaksız bir köyün yamacında kaybettim düşlerimi.Ellerimden salıverdim bendeki seni..Avuçlarımdaki yangına bir de senin özlemini ekledim..Uzaklaştırdım seni kendimden..Ben kötüyüm ya, ben kirli yüzüm ya..İçim sana kal derken dudaklarım kanlı bir gidişe mevzileniyordu..Senin benim yorgunluklarımın altında ezilmemeni, içindeki ekin boylu saçlı kızın ölmemesini istiyordum..Sustum sen kadar, seni iki yakaya böldüm..Bir yanım sana ırak iken, bir yanda sana yanmaktaydı..Gittin; her rüzgarda kokunu aradım..Her geleni, her kapı zilini sen sandım…Meğer sen benim kurabildiğim tek anlamlı cümlemmişsin. Öyle büyükmüşsün ki içimde; ben seni öldürdükçe sen bana kök salıyordun..Ta içime, ta köklerime.. Senden önce dönülmeyecek dualara durdu kıblem..Sönmeyecek yıldızlara çevrildi omuzlarım. Şimdilerde içimde yok/um, dağıldı inceden saçlarım. Sonra da içimdeki renklerin / gökkuşaklarının körü oldum ben..Üryan kaldı iki dudak arası lügatim Hani ben sonbahar kızıyım ya , hep gölgelerinin izinden gidendim ya…Şimdi gitmiyorum senden başka yere

ULUSLARARASI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Karamsarlığa kapılma, insanları daha güzel yarınlara hazırlayan olaylar hep sıkıntılıdır. Can sıkıntısından birine sarıyor hoşlanıyoruz, daha sonra sıkıldığımız için vazgeçiyoruz. Yemin ederim çok çılgın bir canımız var. Bazen uyandığında rüyanı hatırlamazsın. Ama üzerinde bıraktığı etkiyi hala hissedersin. Hayatın dönüm noktası, yolunuzdan dönmediğinizde ortaya çıkar. Kaçırdığımız fırsatlar bumerang gibidir! Gider ve keşkeler olarak dönüp kafamıza çarparlar. İç sesim her zaman haklıdır, kendime yalan söyleyecek değilim.
ULUSLARARASI ARKADAŞLIK SİTELERİ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme! Bir insanın ancak ihtiyacı kadar serveti olabilir, gerisi gösteriştir. Bugünü düne ağlayarak geçiren kişi, yarını da bugüne ağlayarak geçirir Konuşma mini eteğe benzer: Merak uyandıracak kadar uzun, sıkmayacak kadar kısa olmalıdır. Her gayesiz hareket bir şaşkınlıktır. İrade en kötü talihi yener. Mutlu ya da mutsuz olmanız, bir şeye bağlıdır; Bir ilişkide güvensizlik varsa oradaki sevgi yalandır. Ve güvenilmek, sevilmekten daha büyük bir iltifattır! Keşkelerin yeri yok artık gönlümde. Eyvallah deyip gitmesini de bilirim, ALLAH büyük deyip susmasını da. Bir budalanın varlığına verilecek yanıt, sessizliktir.
Benzer sayfalar