E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
yabancı arkadaşlık siteleri ücretsiz

YABANCI ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Sana her zamankinden daha çok ihtiyacım olduğunu haykırıyorum. Feryadım kulaklarımı çınlatıyor, bildiğim tüm insanlar sağır. Yine de vazgeçmeyeceğim! Eğer gitmekse, senden değil herkesten olmalı diye, bir bilet alasım geliyor yabancı bir şehre. Arada uğrar mısın, bilmiyorum. Korkulara yer yoktu yanıbaşımızda. Şimdi kime sığınmalı bilmiyorum. Yok yok… Gideceğim… Yeniden başlamalı, hem sensiz, hem kimsesiz. Ardımda birkaç satır bırakmalıyım filmlerden öğrendiğim gibi. Pabucumun tekini ardımda bırakmaksızın gitmeliyim. Sevgili, Ben aşkı anlatmaya çalıştım. Beceremedim. Yaşamak istedim, Beceremedim.

YABANCI ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Kiminlesin ve nerede hiç önemi yok aslında; ama düşünmeden de olmuyor. Erkeğin Adam olduğu her yerde kadın Prensestir! Arzu adında saf bir sevgilim olsaydı; ev aletlerini Arzum’dan alıp ismini yazdırdım der sevindirirdim kızcağızı. Öyle de üçkağıtçıyımdır. Yaratıcı olun biraz, ama abartmayın; Kaşarı madam, züppeyi adam yapmaya çalışmayın! Gece mi böyle karanlık yoksa bahtım mı? Ben mi efkarlanmaya yer arıyorum yoksa sebep
YABANCI ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Onun iyi geceler demesiyle uzun geçecek olan geceler bilirim.. Hasretim ben sana deli gibi gitme kal. Dilimde, adını bilmediğim çiçek dikenleri! Gözlerimde, gözlerinin tarifsiz gitme deyişi.. Bir nefesin içten dönüşü anlatılmazdır mesela.. Aşka inancını kaybetmiş her kadının arkasında, başarılı bir erkek vardır. Kalbi kırdıktan sonra gelen özür, doyduktan sonra sofraya gelen tuz gibidir… Şair demiş ya “sen git Aşk bana kalsın”, bende diyorum ki ben kendime yeterim. Sahte aşkın sende kalsın! Ben sana uyandım yine, sen başkalarıyla uyurken… Bilirim, gidenle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor.
Benzer sayfalar