E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
yeni arkadaşlık siteleri ücretsiz

YENİ ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar en güvenilir ve popüler arkadaşlık sitesidir, sizden önce sitemize evlenmek amacı ile üye olan kişilerle tanışarak evlilik yolunda ilk adımı atabilir dilerseniz online sohbet edebilir kız,dul,kadın,erkek arkadaş bulabilirsiniz. Benden, seni anlatmamı isteselerdi, bir yürek anlatırdım içinde koskacaman bir dünya, dünyada kocaman bir fener ve sevgi yolu aydınlatan. Deselerdi yaz onu; yazardım en güzel şiirleri dilsiz istekleri dipsiz kuyu sarınçlarında yuvarlanan aşkları. Yazardım parmaklarım morarıncaya kadar yazardım, yüreğim yorulup duruluncaya kadar. Deselerdi çiz onu; çizerdim dünyayı, dünya her tarafı yedi veren gülleri yedi renk açan en mevsimsiz çiçeklerin açtığı nakışlı oyalı özenli bir dünya ve korkardım kendi çizdiğim dünyaya dokunmaya, korkardım çiçeklerin yaprakların solmasından. Deselerdi kim O ? O derdim O işte yüreğinde deryaları taşıyıpta tek bir dünyalıya konuşamayan, o sınırsız sevgi deryasında yelken açıp giderken sevgisini utangaç kişiliğine gömen biri idi. Ve O derdim ; Beni sabahlara kadar kendisini düşünmek zorunda bırakan insafsız biri O konuşsa yüreğindeki allı tebessümlerde kaybolurdum, konuşsa yanmadan yıkılmadan söndürürdü beni derdim. Sigaram kadar tiryakisi olduğum içkim kadar başımı döndüren, görmediğim kadar özlediğim, özlediğim kadar dokunamadığım, dokunamadığım kadar ürkek… Ve O derdim ; Yaşayıpta yitirdiğim değil yaşamayıpta bilmek istediğim, konuşmasını beklediğim kızıl dudaklarına hasretlendiğim hasreti ile eridiğim, yanımda iken bile özlediğim gittiği yolu kıskandığım aydınlık günlerimi aradığım. O derdim…

YENİ ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar 'ni kullanarak yeni arkadaşlar edinmek oldukça kolaydır. Bazı insanlar söyleyeceği çok şey varken susar. Çünkü anlayanı yoktur. Bilir.! Kitap en ketum bir mürşittir. Öğretir, fakat öğrettiğini söylemez. Seninle her yer cennet diyen sevgili.. Söyle şimdi hangi cehennemdesin? Ağzından bal damlayan arının bile, kıçında iğne var ne güveni? Dünya karşılaştığın fırtınalarla değil, gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir. Sana güvenen bir insana yalan söyleme. Sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme.
YENİ ARKADAŞLIK SİTELERİ ÜCRETSİZ

Çapkın Kızlar aracılığı ile diğer üyelerle tanışma ve sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma ve sohbet etme imkanı sunan ücretsiz arkadaşlık sitesi. Ve anlamak, kalabalıkların sana huzur vermediğini, bedenlerin ağır gelmeye başladığını. Ve anlamak kendine dönmen gerektiğini. Kimseyi mutlu etmek için kendinizi adamayın! Mutsuz olduklarında, ilk kurban edeceği kişi siz olursunuz. Çünkü insan anlayamadığına, ya hayran olur ya da ondan nefret eder. Gerçek bir erkek, bayanların yalanlarını affeder. Gerçek bir bayansa yalan söylemez. Kimse kimsenin imanını ölçmeye kalkmasın, çünkü kalpte gizli olanı bir tek Allah bilir. İnsanın kendisine önem verilmesi, en büyük ihtiyacıdır. Küçük şeylerde seni mutlu etmeli ama, sen daha iyisi için çalışmalısın. Aklınızda olanları hayata geçirecek kadar yüreğiniz yoksa, ömrünüz cesaretli insanların dedikodularını yapmakla geçer. Yol almak istiyorsan, yol vermeyi öğrenmelisin. Ben her şeyi iyi yönünden bakardım da, bu bardağın dolu kısmına ne oldu.
Benzer sayfalar