E-POSTA:
Geçersiz E-Mail adresi!
*
ŞİFRE:
En az 4 en fazla 12 karakter!
*
YAŞ:
Doğum tarihini Gün,Ay,Yıl olarak girmelisiniz!
CİNSİYET:
Cinsiyetinizi belirtin!
Koşullar ve kuralları kabul etmelisin!
Zaten üyemisin?
yeni arkadaşlık sitesi

YENİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar ücretsiz mesajlaşma olanağı tanıyan mobil uyumlu 'dir. Aşk duvara tostlayacağını bile bile gaza basmaktır. Aşk çingene çocuğudur alabildiğine gününü yaşayan. Aşk sevinçtir mutluluğa coşturan. Aşk hayattır gerçek olan. Aşk acıdır zaman zaman yüreğini sızlatan. Aşk alkol gibidir,damarlarını ısıtan,hayatı ruhunda demleten. Aşk sevgilimdir baktığımda gözlerine gecemi aydınlatan Aşk deniz feneridir, herkeze yol gösteren. Aşk şiirdir bembeyaz sayfalara ruhumuzu yansıtan Aşk saygı duymaktır,hoşgörü ile sarılmaktır hayata. Aşk tartışılmaz yaşanır,doya doya çılgınca.

YENİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Çapkın Kızlar'ta tüm üyelerin sürekli olarak kontrol edilmektedir. Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm. Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim. Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.
YENİ ARKADAŞLIK SİTESİ

Yeni nesil arkadaşlık olarak evlenmek isteyen evlilik amacı ile tanışma arayan insanlar buluşturan türkiyen'nin en büyük ve güvenilir bedava arkadaşlık sitesi. ir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte. Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana. Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın. Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim
Benzer sayfalar